× بستن تبلیغات
RSS Feed

قیمت هر متر مربع انواع سوله ی سبک

22 آوریل 2018 توسط alef

قیمت هر متر مربع سوله سبک

سوله سازه ای فلزی دارای سقف شیب دار می باشد که برای احداث محل هایی که نیاز به داشتن فضای گسترده دارند ، مورد استفاده قرار می گیرد . این سوله ها را در نوعی از دسته بندی می توان به سوله سبک و سنگین تقسیم بندی کرد که هر کدام خصایص خود را دارند.

یکی از انواع سوله های سبک , سوله سبک خرپایی است . این نوع سازه به دو صورت نو و دست دوم به فروش می رسند , سوله سبک دست دوم قیمت پایین تری نسبت به سوله نو دارد و از سرعت نصب بالایی هم برخوردار است در مقابل هم سوله های نو دارای کیفیت بالایی هستند .اما در مجموع می توان آن ها را جزو گروه سوله ارزان دانست.

از قابلیت های سوله های خرپایی به عنوان سوله سبک و ارزان ، می توان قیمت پایین آن ها , دهانه های بزرگ این سوله ها , استحکام به شدت بالای سوله , نصب هرنوع جرثقیل در این سازه ها و مواردی دیگر را نام برد .

از این نوع سوله ها در مواردی چون پارکینگ های طبقاتی , حسینیه ها و مساجد , تعمیرگاه ها , سالن های نمایشگاهی , ساختمان های صنعتی , کمپ ها و اردوگاه های نظامی , سردخانه ها , صنایعی چون کشتی سازی ها و…

در خرید سوله دست دوم از سازنده سوله سبک، چند موردحائز اهمیت است که شامل : طول،عرض و ارتفاع (جهت مکان مورداجرای سوله) اهمیت ویژه دارد.

در مرحله دوم ، سال سوله سازی ، فرم ساخت سوله ، کیفیت ساخت سوله ،دقت سوراخ کاری فلنچ اتصالات و زاویه برش های آن نیزحائزاهمیت است.

در مرحله سوم ،هنگام خرید سوله دست دوم به وزن سوله نیز توجه ویژه ای باید نمود چراکه علت استفاده از سوله دست دوم ، ارزانتربودن قیمت هر متر مربع سوله سبک ، نسبت به سوله نو می باشد .


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *