× بستن تبلیغات
RSS Feed

ساخت سوله های دامداری

22 آوریل 2018 توسط alef

ساخت سوله دامداری

ساخت سوله ها در انواع کاربری ها به دلیل سرعتی که در ساخت دارند و نیز از لحاظ محاسبه هزینه ساخت سوله، مورد توجه افراد زیادی برای استفاده در انواع کاربری ها قرار می گیرد که می توانند در بهترین موقعیت ها از آن ها بهره برداری کنند. مانند ساخت سوله صنعتی ، ساخت سوله ورزشی و…

یکی از مراحل مهم ساخت سوله طراحی آن است که باید با دقت و تخصص بالایی صورت پذیرد , سوله ها به جهت مصارف گوناگونی ساخته می شوند به همین دلیل هم طراحی آن ها با هم متفاوت است در برخی موارد ظاهر سازه مهم است و اینکه ساختار زیبایی داشته باشد همانند مراکز خرید و نمایشگاه ها و در برخی موارد هم استحکام سازه حائز اهمیت است همانند کارخانه های صنعتی پس باید برای هریک طرح و ساختار خاصی در نظر گرفته شود .

یکی از مناسب ترین سوله ها برای ساخت سوله دامداری ، سوله های یو بی ام هستند چرا که از لحاظ هزینه ساخت سوله نیز برای بهره برداران از آن ها مقرون به صرفه اند.

به دلیل این که ساخت سوله قیمت مناسبی دارد ، سوله یو بی ام را به طور کلی در دسته سوله ارزان و پر سرعت در ساخت و اجرا قرار می دهند که می تواند کاربری های متفاوتی داشته باشد.

سوله های آماده تحویل دامداری و مرغداری باید مقاومت بالایی به رطوبت و وزن تجهیزات داشته باشند . این سوله ها معمولا با دهانه های بزرگ هستند تا ورود خروج ادوات و تجهیزات به داخل سوله راحتر صورت گرفته و ورود و خروج خود دام و طیور نیز به راحتی انجام گیرد. سوله های آماداین سوله ها باید مقاومت بالایی به رطوبت و وزن تجهیزات داشته باشند . این سوله ها معمولا با دهانه های بزرگ هستند تا ورود خروج ادوات و تجهیزات به داخل سوله راحتر صورت گرفته و ورود و خروج خود دام و طیور نیز به راحتی انجام گیرد.

 


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *