× بستن تبلیغات
RSS Feed

فروش سوله در شهرک های صنعتی تهران

21 آوریل 2018 توسط alef

فروش سوله در شهرک صنعتی

سوله هایی با عنوان سوله فوق سبک صنعتی در شرکت های سوله سازی تولید و به فروش می رسد این سازه ها تمامی قابلیت ها و ویژگی های سوله های صنعتی را دارند با این تفاوت که وزن این سازه ها با تکنیک های سبک سازی سوله تا حد زیادی کاهش یافته و به نسبت هزینه های ساخت و نصب نیز پایین آمده و این یکی از خصوصیات مثبت این سازه های فلزی است .

فروش و خرید سوله در شهرهای مختلف براساس ویژگی هایی که آن منطقه از لحاظ آب و هوایی و شرایط این چنینی دارد صورت می پذیرد به طور مثال فروش سوله در تهران براساس نوع کاربری آن که ممکن است سازه به جهت احداث و ساخت سوله ورزشی , تولیدی ها , کارخانه ها و .. مورد استفاده قرار گیرد تولید می شود .

مراحل ساخت سوله

ساخت سوله دارای مراحل کلی : طراحی سازه , ساخت سازه و نصب سازه است

طراحی سازه

مهندسان بر اساس دانش فنی خود اقدام به طراحی سازه می نمایند , طراحی بنا به نوع کاربری سوله صورت می پذیرد و سازه ها با کاربری های متفاوت ساختار و طراحی متفاوتی هم خواهند داشت .

ساخت سازه

برای ساخت ابتدا نقشه ی فنی سازه مورد نیاز است , تیم های مهندسی مجموعه با هماهنگی یکدیگر و بر اساس نقشه فنی موجود شروع به ساخت سازه می کنند در این مرحله دقت به جزئیات از اهمیت بالایی برخوردار است .

نصب سازه

بعد از اتمام عملیات ساخت سوله نوبت به نصب آن است , سازه ی ساخته شده را به محلی که کارفرما از قبل تعیین کرده حمل می می کنند و تکنسین های مربوطه شروع به بسط و سرهم نمودن قطعات آن می کنند و هر سازه هم بنا به نوع فعالیتی که قرار است در آن صورت پذیرد ظاهر متفاوتی دارد مطمئنا ساخت سوله گاوداری با ساخت سوله ورزشی متفاوت است .

 

 


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *