× بستن تبلیغات
RSS Feed

خرید انواع سوله فوق سبک صنعتی

21 آوریل 2018 توسط alef

سوله فوق سبک صنعتی

آنچه که درباره ساخت سوله فوق سبک صنعتی اهمیت دارد قیمت آن است , این نوع سوله ها و به طور کلی سوله های صنعتی با قیمت نسبتا بالایی ساخته می شوند . قیمت ساخت سوله به عوامل متعددی بستگی دارد یکی از آن ها دهانه ی سازه است , در سازه هایی که لازم است دهانه سازه بزرگ باشد هزینه های زیادی صرف می شود که البته با روش هایی چون روش خرپایی می توان این هزینه ها را تا حد زیادی کاهش داد . عامل دیگر وزن سازه است وزن بالای سازه ناشی از به کار بردن مقادیر زیاد فولاد است که این خود هزینه ها را به شدت افزایش می دهد .

کار طراحی سوله سبک  تخصصی و بسیار دقیق میباشدعوامل وفاکتورهای مهمی در طراحی دخیل هستند که بی توجهی به آنها می تواند هم هزینۀ گزافی را به سازنده تحمیل کند که صرفۀ اقتصادی را زیر سوال می¬برد و همچنین ممکن است نتیجۀ معکوس داده و استحکام و پایداری سازه را تضعیف نماید. برای طراحی یک سوله سبک اطلاعات زیر لازم میباشد:

• بار برف و نیروی باد

• ارتفاع جانبی سوله

• شیب مورد نظر سقف و طبیعتاً محاسبۀ ارتفاع تاج

• و ..

عمدتا فروش سوله در تهران به عنوان سوله فوق سبک صنعتی صورت می گیرد چرا که عمده فعالیت های صنعتی و اقتصادی در شهرک های انجام می گیرد به همین دلیل هم خرید سوله در شهرک صنعتی با استقبال بیش تری مواجه است .

سوله سبک و ارزان همواره مدنظر و انتظار خریداران بوده است در این راستا شرکت های بنام و بزرگی فعالیت می کنند تا سازه ای مقاوم , با کیفیت و ارزان قیمت را به متقاضیان تحویل دهند , ساخت سوله ارزان و البته با کیفیت دانش بالای کارکنان مجموعه را می طلبد , تجهیزات سوله سازی نیز باید مدرن و مجهز باشند تا سازه از نظر انسجام و استحکام مشکلی نداشته باشد .

 


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *