× بستن تبلیغات
RSS Feed

فروش انواع سوله نو

19 آوریل 2018 توسط alef

فروش سوله نو

ساخت سوله شامل مراحلی است که طراحی , ساخت و نصب سازه را شامل می شود

طراحی سازه از مراحل و گام های مهم کار است به همین دلیل هم تیم های طراحی و مهندسین زبده سازه ای متناسب با کاربری سوله طراحی می کنند , با اطلاعاتی که کارفرما در اختیار آن ها قرار می دهد سازه ای دقیق که متناسب با نیاز کارفرماست طراحی می شود .

پس از طراحی سازه کیفیت آن توسط بازرسین مجموعه بررسی می گردد که مبادا کوچک ترین ضعفی در نقشه های تهیه شده وجود داشته باشد .

مهندسین و تکنسین های مربوطه بر اساس نقشه های موجود اقدام به ساخت سازه در محیط کارخانه می کنند هرچه تجهیزات سوله سازی مدرن تر و امروزی تر باشد سازه ی ساخته شده با کیفیت تر و مرغوب تر خواهد بود .

پس از اتمام عملیات ساخت سازه رنگ شده و آماده ی نصب می گردد سوله را به محلی که در ابتدا کارفرما تعیین کرده منتقل می کنند و پس از سرهم بندی قطعات و ساخت فونداسیون های لازم سازه آماده ی بهره برداری می گردد .

قیمت سوله

قیمت سوله دست دوم با سوله نو متفاوت است سوله دست دو ارزان تر از سوله نو است که این خود موجب شده تا خریداران بیش تر به خرید سوله کارکرده ترغیب شوند اما خرید سوله نو مزایای خاص خود را دارد شرکت هایی که اقدام به فروش سوله نو می پردازند به خریداران این آگاهی را می دهند که سازه های نو به مراتب با کیفیت تر از سوله های دست دوم هستند .

یکی از سوله هایی که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته سوله سبک خرپایی است فروش سوله سبک خرپایی در بسیاری شرکت های بزرگ سوله سازی صورت می گیرد این سازه های قدرتمند با کیفیت بسیار بالایی ساخته می شوند و در مقابل هر نوع فشاری بسیار مقاوم و منسجم هستند قیمت پایینی هم در رده ی سوله های نو دارند که مهم ترین مزیت این سوله ها محسوب می شود .

 


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *