× بستن تبلیغات
RSS Feed

خرید سوله دست دوم ارزان

19 آوریل 2018 توسط alef

سوله دست دوم ارزان

سوله دست دوم آماده در بسیاری موارد می تواند راهگشای انتظارات کارفرمایان واقع شود و آن ها با خرید سوله دست دوم در حد نو می توانند انتظارات و نیازهای خود را برآورده سازند .

شرکت هایی که به فروش سوله نو و یا سوله دست دو می پردازند بر این امر واقف هستند که مهم ترین مساله در این سازه های فلزی استحکام و کیفیت آن ها سپس قیمت آن هاست به همین دلیل هم از تجهیزات سوله سازی استفاده می کنند که مدرن و قدرتمند هستند

کیفیت سوله دست دوم

عوامل زیادی وجود دارند که ساخت سوله نو را به عنوان یک اولویت مطرح می کنند. که از مهمترین این عوامل امنیت و پایداری و کیفیت است . آنچه در این جا مطرح است  بالابردن کیفیت و پایداری سازه ها برای استفاده مجدد تحت عنوان سوله دست دو مطرح می شود.

هزینه طراحی و ساخت سوله نو برای بسیاری از مراکز تجاری و کارگاه های تولیدی قابل تامین نیست و می تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد.

از این رو با توجه  به نوسانات بازار فولاد و تغییرات قیمتی آن نمیتوان تمرکز زیادی روی سوله های نو داشت . چرا که میتوان از راه کارهایی استفاده کرد که هزینه کمتری برای راه اندازی پرداخت شود .  در صورت تامبن زیر ساخت ها و بالابردن توان بازسازی و مهندسی سازه میتوان از سوله دست  دوم و باز سازی سوله هایی که قبلا کار می کرده اند استفاده کرد . این راه کار علاوه بر مزایا چالش هایی نیز در پیش رو دارند که می بایست با ان ها آشنا شد .

کاربری سوله دست دوم

برخی خریداران هم هدفشان از خرید سوله نو و یا دست دوم راه اندازی و احداث تولیدی ها و واحدهای اقتصادی است که در ادامه تعدادی از آن ها را شرح خواهیم داد .

ساخت سوله انبار :

این نوع سازه ها بسیار مناسب برای نگهداری محصولات کارخانه ای و کشاورزی هستند و امکان نصب هرنوع تجهیزات در آن ها وجود دارد .

ساخت سالن اجتماعات :

انتخاب این نوع سازه ها در سالن های اجتماعات , کنفرانس ها و تالار های پذیرایی انتخاب بسیار خوبی است چون علاوه بر معماری زیبایی که دارند مقاومت بی نظیری هم دارند .

 

 

 


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *