× بستن تبلیغات
RSS Feed

خرید انواع سوله دست دوم

19 آوریل 2018 توسط alef

خرید سوله دست دوم

در کنار مراکزی که برای عرضه سوله نو وجود دارد مانند مراکز فروش سوله در شهرک صنعتی و یا خرید سوله در شهرک صنعتی ؛ سوله های کارکرده نیز مورد معامله قرار می گیرند.

با نگاه اجمالی به لیست قیمت سوله دست دو در بازار متوجه می شویم که عواملی در تعیین قیمت سازه موثر است , یکی از این عوامل سال سوله سازی است سوله دست دوم در حد نو قیمت متفاوتی نسبت به سوله های قدیمی تر دارد و طبیعتا گران تر هستند . یکی دیگر از این عوامل نوع آب و هوا و شرایط محیطی منطقه ی نصب سوله است که در انتخاب نوع روش ساخت سوله اثرگذار است . فروش سوله دست دوم با کیفیت در شرکت هایی صورت می پذیرد که مهارت کافی در زمینه بازسازی دقیق , رنگ کاری و سرهم بندی این سازه ها داشته باشند .

به هنگام خرید سوله دست دوم مخصوصاسوله دمونتاژشدهرویزمینویانصب نشده تضمین اجرای صحیح نصب سوله و بدون عیب بودن آن از فروشنده الزامیست چراکه در بعضی موارد دیده شده سازه هایی که به علت معیوب بودن در اجرا نصب نگردیده و به صورت سوله دست دوم فروخته شده وخریداران رادرزمان نصب سوله متحمل هزینه های زیاد وپنهانی نموده است.

اجاره سوله دست دوم یکی از راه کارهایی است که معمولا به افرادی که تایم کوتاه دارند و یا نمی توانند هزینه ی زیادی را در این راستا متقبل شوند پیشنهاد می شود.

به این افراد توصیه می شود که برای بررسی سوله های موجود به بازار خرید سوله در تهران و یا خرید سوله در اصفهان و سایر شهر ها سر زده و سوله مناسب را انتخاب کنند.

 


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *