× بستن تبلیغات
RSS Feed

سوله سازی

17 آوریل 2018 توسط alef

سوله سازی

در راستای بیان تاریخچه سوله می توان به این موضوع اشاره کرد که ، انواع سازه های فلزی که دارای کاربردهای صنعتی می باشند در نتیجه ی انقلاب صنعتی کشورهای پیشرفته  رخ داده است. که این اتفاق قدمتی ۷۰ ساله در ایران دارد.

از جمله موارد موثر در شکل گیری و استفاده از این ایده به جای ساخت انواع ساختمان ها می توان به نیاز داشتن به ایجاد فضاهای بزرگ سر پوشیده برای انواع کاربردها در کنار مزیت های مقرون به صرفه بودن هزینه ساخت سوله در کنار سریع بودن فرآیند ساخت و همچنین نصب و راه اندازی های آسان به موازات تقاضا برای ایجاد تحول در ساخت سوله صنعتی را نام برد.

ساخت سوله

برای ساخت سوله از پی تا کلید ، ابتدا کارشناسان زمین محل اجرا پروژه را از مشتریان و کارفرمایان تحویل می گیرند و بر اساس خواست و سلیقه ی شما شروع به انجام مراحل طراحی می کنند. طراحی نقشه سوله با استفاده از نرم افزار های پیشرفته ی مهندسی انجام می شود که نتیجه ی آن همگام بودن با استاندارد های روز سوله سازی است در دنیا است و پس از محاسبات زمان و هزینه ساخت برآورد می شود .

قیمت سوله سازی در موارد گوناگون متغیر است که به کاربری سازه , محل احداث سازه , روش ساخت سازه و عوامل این چنینی بستگی دارد سازنده سوله همواره سعی در ساخت سازه هایی با انسجام بالا و قیمت پایین دارد که تا حد زیادی هم در این عرصه موفق بوده اند .

شرکت سوله سازی با به کارگیری افراد متخصص و زبده می تواند سازه هایی مطابق با خواست و نیاز مشتری طراحی کند البته که تجهیزات سوله سازی هم در این میان بی تاثیر نیست , هراندازه این ماشین آلات جدیدتر و مجهز تر باشند سازه ی ساخته شده مقاوم تر و منسجم تر است .

 

 


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *