× بستن تبلیغات
RSS Feed

خرید سوله

17 آوریل 2018 توسط alef

خرید سوله

هنگام خرید سوله باید به مواردی توجه نمود اولین مرحله ی تولید سوله طراحی آن است که باید دقیق و اصولی صورت پذیرد طراحان مجموعه این وظیفه را برعهده دارند به همین دلیل هم میزان تخصص و دانش آن ها در این زمینه بسیار حائز اهمیت است .

بعد از طراحی نوبت به ساخت سازه است سوله فروشی حومه تهران وجود دارد این سازه ها عمدتا با این هدف ساخته می شوند که بتوان از آن ها در شهرک های صنعتی استفاده نمود .

برای ساخت اسکلت انواع سوله از فولاد خام استفاده می شود که البته در حال حاضر مهندسین در حال ابداع روش ها ی ساخت جدید تری برای کاهش میزان کاربرد آن در سوله سازی هستند.

سوله ها دارای اجزای مختلفی از جمله قاب اصلی، مهار بند، بادبند و سینه بند، پرلین، ستون، و سقف و … می باشند که از روش هایی مانند جوشکاری، دوخت به وسیله دستگاه سیمر و پیچ و مهره کردن برای اتصال اجزای آ ن ها به یکدیگر استفاده می شود.

سوله های یو بی ام سوله هایی مدرن هستند که فاقد اسکلت بوده و برای ساخت آن ها از نرم افزارها و دستگاه های دوخت و برنامه ریزی کننده و … استفاده می شود.

سوله ها ساختمان هایی کاربردی هستند که بسیار مورد استقبال صنعتگران قرار گرفته اند خرید سوله در تهران , خرید سوله در اصفهان , خرید سوله در کرمان و سایر شهرها طبق ضوابطی صورت می گیرد و در هر شهر هم متغیر است دلیل این امر نوع آب و هوا و منطقه نصب سازه است .

خرید سوله دست دوم

خرید سوله دست دوم در موارد متعددی می تواند راهکار خوبی باشد البته به شرطی که سازه خریداری شده از کیفیت و مقاومت کافی برخوردار باشد بدیهی است هرگونه ایراد و خرابی قطعات هزینه های زیادی را به خریدار تحمیل خواهد کرد .

برخی کارفرمایان هم اقدام به اجاره سوله می کنند , اجاره سوله در جاده مخصوص که به منظور ایجاد واحدهای اقتصادی و صنعتی صورت می گیرد می تواند پیشنهاد خوبی باشد که علاوه بر کاهش هزینه ها موجب صرفه جویی در زمان هم خواهد شد .

 

 

 


بدون دیدگاه »

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *